5 největších a nejlepších LEGO City setůBez ohledu na váš věk existuje sada LEGO, která vás inspiruje k tomu, abyste si prolistovali stránky návodu a sestavili krásný výtvor, se kterým si můžete hrát nebo si ho vystavit doma. LEGO City je ukázkovým příkladem tématu LEGO, které osloví starší děti i dospělé. Tato produktová řada si získala oblibu díky náročným stavitelským projektům, které zobrazují život ve městě. Ze stovek kostek LEGO můžete stavět moderní stavby, vlaky, letiště, a dokonce i vlakové soupravy.

Sady LEGO City obsahují několik doplňků, které výrazně zvyšují faktor zábavy a hratelnosti modelů. Přestože všechny sady v rámci tohoto tématu obsahují podrobný návod na stavbu přesných staveb vyobrazených na obalu, vždy můžete modely přestavět na něco zcela originálního. Jakmile budete se svými kreativními projekty hotovi, můžete je spojit a vytvořit jednu velkou sbírku LEGO City.

Zde jsou ty nejlepší stavebnice City, které vám pomohou začít s dobrodružstvím stavění města z kostek:

60200 CITY Hlavní město

Tato úžasná sada má 1211 dílků a je navržena tak, aby stavitelům LEGO ve věku od 6 do 12 let poskytla strhující stavitelský zážitek. Poskládej dílky a postav dvoupatrový hotel, který obsahuje řadu autentických detailů včetně kiosku se sedátkem, střešní terasy, rampy pro bruslaře a staveniště muzea. Po sestavení měří hotel 5 palců na šířku a přes 9 palců na výšku. Součástí sady je také šest vozidel: zmrzlinářský tuk-tuk, sportovní auto, jeřáb se spouštěcím hákem a pohyblivým ramenem, dvoupatrový autobus se sedadly na střeše, policejní motorka a elektromobil.

60198 CITY Nákladní vlak

Díky motorové lokomotivě a jeřábovému vozu s otočným ramenem si děti od 6 do 12 let mohou užít rozvoz zboží pomocí sady Cargo Train. V této sadě je 1 226 dílků, které si děti mohou sestavit a postavit tak výkonný Cargo Train s pantografem na střeše a kabinou strojvedoucího s ovládacím panelem. Součástí jsou minifigurky čtyř pracovníků vlaku, podvodníka a bezpečnostního důstojníka. Plná kruhová dráha pro vláček na hraní, kterou lze sestavit v různých konfiguracích, má železniční výhybku s pákou, 16 rovných kolejí a 16 zakřivených kolejí.

60125 CITY Sopečná nákladní helikoptéra

Tato masivní sada je postavena z 1 277 dílků kostek LEGO. Doporučujeme ji pro děti ve věku od 8 do 12 let, které se rády účastní objevů s obrovskou sopečnou těžkotonážní helikoptérou. Model má funkci erupce, kterou lze aktivovat stisknutím páčky.

Kromě vrtulníku, který má otáčející se rotory, spouštěcí jeřáb a otevírací zadní poklop, máš k dispozici osm minifigurek včetně vědkyně, dvou sopečných dobrodruhů, vědce, pilota a sopečného průzkumníka a průzkumnice. Prvky příslušenství včetně lopaty, fotoaparátu, detektoru kovů a sbíječky lze uložit do zadní části vrtulníku, kde je prostor pro nářadí.

60216 CITY Hasičská jednotka v centru města

Stavitelé LEGO od šesti let si mohou zahrát na hrdiny hasičských záchranných sborů s touto sadou Hasičská brigáda Downtown, která obsahuje 943 dílků. Tato sada stavebnice obsahuje autentické detaily, jako je výsuvný otočný žebřík, hasičská hadice s funkcí „vodního proudu“, kterou lze aktivovat stisknutím měchu. Součástí sady je také hasičská motorka a hasičský záchranářský vrtulník s otáčecími rotory a otevíracím kokpitem.

60195 CITY Mobilní polární stanice

Tato 786dílná sada je skvělým hracím setem i výstavním modelem díky svému bohatství působivých funkcí. Jeřábové vozidlo má terénní kola, kloubový hák a rameno, přívěs a odtahovou plošinu. Součástí je také pojízdná laboratorní jednotka, která měří 4 palce na výšku a 8 palců na délku a je vybavena otevíracími dveřmi a navíc radarovou anténou. Sada Arktická mobilní průzkumná základna obsahuje šest minifigurek: řidiče, vedoucího arktické expedice, čtyři arktické průzkumníky a figurku mamuta. Nechybí ani prvky příslušenství, jako jsou ledové balíčky, sbíječka, fotoaparát, pily a dva páry sněžnic.

Štítky: ,

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.